Urlopy
Śnieżka
Autor: hr.icio
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Gdzie zatrzymać się w górach?

Mamy finisz urlopów. Pogoda robi się nieprzychylna, słońce zachodzi coraz wcześniej. Jesień to okres powrotów do pracy i do uczelni. Trzeba niemniej jednak wyrwać się czasami z codziennego trudu na kilka dni. Nawet niedługi wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz - góry są cudowne do króciutkich wypadów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, gdy wybierzesz takie rozwiązanie i konieczne będą porządne noclegi w górach?
Morze, Mielno
Autor: O.Horbacz Photo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Udany urlop nad polskim morzem w Mielnie

Mielno to znana miejscowość wypoczynkowa mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Równocześnie z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, świetnie przystosowany by ugościć turystów planujących wczasy 2014 nad morzem!
Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Na podstawie danych z: www.flickr.pl

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Na podstawie danych z: www.flickr.pl

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

O wczasach myślimy okrągły rok. Kiedy dłużące się pochmurne dni nam doskwierają, bierzemy katalogi biur podróży i oglądamy piękne zdjęcia. Zwykle są to malownicze landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przyzwyczailiśmy się do błogiego lenistwa na plaży i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie idealny odpoczynek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.