Książki
gry
Autor: Alan Klim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dying Light Aleja Koszmarow może nas zaskoczyć

Bethesda z wlasna konferencja na e3 fallout 4 za pasem wzbudza duże oczekiwanie. Nabywając jakiś przedmiot, chcemy mieć świadomość, że właściwie umieszczamy własne pieniądze oraz że wybieramy to co okazuje się być odpowiednie.
książki
Autor: young shanahan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaka przyszłość losów czytelnictwa i zakupów literatury w małych księgarniach oraz wielkich sieciówkach i przez Internet.

Dotąd wiele razy przeprowadzano sondaże wpływu twórczości pisarskiej na cechy pozytywne i negatywne człowieka.
Słownik
Autor: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Powinno się sięgać do różnych książek

W jednym podręczniku umieszczone są określone tematy, a w kolejnym ujęte jest coś całkowicie kolejnego, lub dzieje się tak, że konkretne zagadnienia są dużo bardziej wyjaśnione. Przez to jeśli chcemy pogłębiać własną wiedzę na dany temat powinniśmy się podpierać przeróżnymi książkami i podręcznikami, ponieważ wyłącznie wtedy będziemy mogli sobie wyrobić różny punkt widzenia na określone zagadnienia.
E-booki w natarciu
Autor: Christian Olivé
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Walka o czytelników nadal trwa

Wielu ludzi uważało, że jeśli zjawią się e-booki i audiobooki to książki drukowane przejdą w zapomnienie i ludzie przestaną z nich wykorzystywać. Jednak jak się okazuje, zarówno jedna jak oraz druga możliwość ma własnych miłośników oraz przeciwników, a bój pomiędzy tymi trzema propozycjami wciąż jest niesamowicie zacięty.
książki
Autor: burnbless
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy otwieranie coraz większej liczby księgarń internetowych zagraża księgarniom stacjonarnym?

Dużo czytelników zastanawia się czemu księgarnia internetowa w tak wielkim stopniu wypiera księgarnie lokalne. A więc odpowiedź na to zapytanie okazuje się być niezwykle prosta. Należy albowiem głównie zwrócić baczność na fakt, że księgarnie w Internecie oferują swym klientom bardziej atrakcyjniejsze ceny na kupno książek.
książki
Autor: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pochłanianie książek na nowo jest modne

Nie da się zataić faktu, że czytanie książek niewątpliwie jest nadzwyczaj pociągającym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W tym miejscu wskazane jest zarówno dodać, że czytanie jak najbardziej jest najlepszym sposobem na rozszerzanie naszych horyzontów oraz na rozwijanie własnej pomysłowości.

Pokochaj czytanie

Znana sentencja mówi nam, że nauka to potęgi klucz i nie można nie przytaknąć. Jak jednak zdobywamy ową wiedzę? Za sprawą książek głównie, które kształtują, przekazują informacje, rozwijają wyobraźnię, pokazują wartości które są ważne. Warto dbać o samorozwój czytając książki. Sądzę, że nie potrzeba nakłaniać do tego ludzi, którzy rozumieją jakie to ważne, jednak pragnę nawrócić, choć jednego niedowiarka.
samochody
Autor: Azzazello
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dla wielbicieli samochodów

Egzamin na prawo jazdy od zawsze był jednym z najbardziej stresujących wydarzeń. wszyscy wiemy, że prawko obecnie jest nieodzowne, po pierwsze podczas ubiegania się o zatrudnienie, z drugiej w kwestii samowystarczalności życiowej – posiadanie samochodu to bowiem ogromna swoboda, nie jesteśmy zależni od kaprysów autobusów i tramwajów i dotrzemy w każde miejsce, dokąd tylko zechcemy.
Idealne koszenie trawnika
Autor: Husqvarna
Na podstawie danych z: Husqvarna

Własny dom? Czy na pewno?

Ludzie coraz częściej wyprowadzają się z miast, stawiają domy na wsi, otaczają się roślinami i zwierzętami, cenią sobie nową jakość życia, spokój, sielankową zieleń i naturę dosłownie na odległość ręki. Do woli mogą mieć rośliny w domu i ogrodzie. Ten sielankowy krajobraz nie ma jednak samych zalet.
Sterta książek
Autor: weisserstier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy era podręczników tradycyjnych przeminęła bezpowrotnie?

Wszystkie przewidywania pokazują, iż już zmierza ku końcowi era książek papierowych, nadchodzi kres książek, czasopism i wszelkiego druku, a w zamian dostaniemy cyfrowe wydawnictwa. Ten schyłek już się rozpoczął i postępuje coraz szybciej, zdaje się wydawać, iż nie mamy ani mocy, ani przekonania, żeby ten stan rzeczy zatrzymać.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.