Turysta
morze bałtyckie
Autor: Jörg Schubert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ustronie Morskie kwatery lub hotele nad Bałtykiem

Cudze chwalicie, swego nie znacie, to powiedzenie naszego wieszcza świetnie odzwierciedla mentalność Polaków. Zazwyczaj utyskujemy, że Bałtyk zimny i drogi, a pogoda kapryśna. Jednakże gdy rozpoczynają się wakacje, okazuje się, że cała Polska tłumnie zjeżdża na wybrzeże, żeby rozkoszować się pięknymi plażami, których w Polsce nie brak. Wcale nie ma gwarancji, że przebywając nad wybrzeżu dwa tygodnie, trafimy na dłuższy czas słonecznej i skwarnej aury.
Ręczniki
Autor: Alex Juel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy spakować do torby podróżnej, gdy jedziemy na długo oczekiwane wakacje nad morzem

Wyraz wakacje albo urlop ma na nas zbawienny wpływ. Przede wszystkim dlatego, że kojarzą się nam z relaksem, czyli tym, o czym śni każdy zapracowany facet. Kiedy nadchodzi czas na obranie kierunku podróży, wtedy coraz częściej padają propozycje, aby udać się na bałtyckie plaże i tam zażywać tak kąpieli wodnych, jak i słonecznych.Przyczyną takiego stanu rzeczy jest najczęściej brak banknotów w domowym budżecie lub zagrożenia, które czyhają na zagranicznych urlopowiczów w krajach takich jak Tunezja.
Kaszuby
Autor: glencharnoch
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Niskie cenowo noclegi w ładnej i interesującej Kościerzynie

Kościerzyna to ładne, poetyczne miasteczko położone na Kaszubach, jakie wszelkiego roku ciągnie wielu turystów. Miasto to oferuje multum atrakcji, znajdują się tam przeróżne zabytki warte zobaczenia, takie jak na przykład Kościół Świętej Trójcy, Muzeum Kolejnictwa czy budynek przeszłego Browaru ze starym zabytkowym kominem, który z pewnością warto zobaczyć.
Kraków
Autor: http://www.sxc.hu/
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Kraków to jedno z najbardziej popularnych wśród turystów miast w naszym kraju

Szacuje się, że każdego lata odwiedza go parę milionów turystów, ale zapomnieć nie można o tym, że w Krakowie każdego dnia mieszka i chodzi do pracy kilkaset tysięcy obywateli. I turyści i mieszkańcy gdzieś muszą robić zakupy i sprawunku, nie można się więc dziwić, że w samym mieście zostało wybudowanych parę większych hipermarketów, funkcjonuje kilkanaście większych i mniejszych bazarów i sporo sklepów osiedlowych.
wakacje
Autor: Jon Bunting
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Miejsca, do których należy pojechać na urlop

Co robić w czasie wakacji - to problem wielu ludzi zaczynających planować wyjazd na urlop. Te dwa tygodnie, które każdemu pracownikowi się należą, powinno się wykorzystać na dobry wypoczynek. Przez to nabierze się energii i siły na kolejne miesiące, pełne pracy i codziennych obowiązków. Jeśli tylko będzie się miało taką możliwość, to najkorzystniej udać się gdzieś dalej, zostawić telefon i laptop i podczas pobytu zajmować się tylko wypoczywaniem.
Ciechocinek
Autor: grego1402
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Miejscowości uzdrowiskowe to doskonałe miejsce odprężenia na każdy czas.

Rzeczpospolita Polska jest krajem o wielu walorach geograficzono-przyrodniczych. Nasz kraj oferuje możliwość aktywnego odpoczynku nad morzem, otworem stoi wiele małych lub większych pasm górskich, swoje walory pokazują liczne akweny wodne i rzeki, jest nawet mała pustynia.
kurort
Autor: DER-MED
Na podstawie danych z: DER-MED

Kurorty oraz miejsca warte zwiedzenia u nas

Kurort taki jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki oraz do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej uroczej miejscowości przynoszą turystom następne pokłady energii i okazują się świetną przygodą. Świeradowski klimat jest wyjątkowy, co zgodnie przyznawane jest przez podróżnych. Niezwykłe krajobrazy, przejrzyste i górskie powietrze oraz mnogość zielonych tras do długich spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że bardzo szybko można się rozkochać w tym miejscu.
Wrocław
Autor: Maciek Lulko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze rodzinne wyjazdy

Rodzinne wakacje w polskich górach to doskonały pomysł, do którego nie należy nikogo szczególnie przekonywać. Urlop to nie tylko czas na odpoczynek, ale także okazja do spędzenia czasu ze swoja rodziną razem z bliskimi. Na co dzień jesteśmy bowiem zabiegani i zajęci pracą, dlatego nierzadko zbyt mało uwagi poświęcamy temu, co najważniejsze. Rodzinne wakacje to idealny czas, by zacieśnić więzi.
góry
Autor: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Polska jest pięknym państwem - pamiętajmy o tym!

Pewnie każdy kraj na świecie ma wiele atrakcji dla podróżnych. I nie inaczej jest, jeżeli w grę wchodzi nasz kraj. Tak naprawdę można zaryzykować twierdzenie, to najzupełniej subiektywne, że Polska jest krajem, który ma o wiele więcej do pokazania, niźli średnia światowa.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Autor: YTONG MULTIPOR
Na podstawie danych z: YTONG MULTIPOR

Wymarzone przyjęcie weselne tylko miejscowości Brzezina

Plan wycieczki po kraju nad Wisłą nie jest taki łatwy, dlatego początek trzeba uzależnić od miejsca zamieszkania, czyli początku wyjazdu. Jeśli przyjmiemy, ze start to Wrocław, możemy wybrać się na wycieczkę po południowej Polsce. Cel: Kraków.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.