Turysta
morze bałtyckie
Autor: Jörg Schubert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ustronie Morskie kwatery lub hotele nad Bałtykiem

Obce sławicie, swego nie znacie, to powiedzenie naszego wieszcza bardzo dobrze odzwierciedla sposób myślenia Polaków. Zazwyczaj narzekamy, że Bałtyk chłodny i drogi, a pogoda kapryśna. Natomiast gdy rozpoczynają się wakacje, okazuje się, że cała Polska tłumnie nadciąga na wybrzeże, ażeby cieszyć się ładnymi plażami, których w Polsce nie brak. Wcale nie ma pewności, że spędzając nad wybrzeżu dwa tygodnie, natrafimy na dłuższy okres słonecznej i skwarnej pogody.
Ręczniki
Autor: Alex Juel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy spakować do torby podróżnej, gdy jedziemy na długo oczekiwane wakacje nad morzem

Wyraz wakacje lub urlop ma na nas zbawienny wpływ. Przede wszystkim dlatego, że kojarzą się nam z wypoczynkiem, czyli tym, o czym śni każdy zapracowany facet. Gdy nadchodzi czas na obranie kierunku wyprawy, wtedy coraz częściej padają propozycje, aby wygrać się na polskie plaże i tam zażywać zarówno kąpieli wodnych, jak i słonecznych.powodem takiego a nie innego stanu rzeczy bywa najczęściej brak kasy w domowym budżecie lub zagrożenia, jakie czyhają na zagranicznych urlopowiczów w państwach takich jak Tunezja.
Kaszuby
Autor: glencharnoch
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Niskie cenowo noclegi w ładnej i interesującej Kościerzynie

Kościerzyna to piękne, poetyczne miasteczko położone na Kaszubach, jakie wszelkiego roku przyciąga wielu turystów. Miasto to oferuje multum atrakcji, znajdują się tam przeróżne zabytki warte zobaczenia, takie jak na przykład Kościół Świętej Trójcy, Muzeum Kolejnictwa albo budynek przeszłego Browaru ze starym zabytkowym kominem, jaki niewątpliwie wskazane jest zobaczyć.
Kraków
Autor: http://www.sxc.hu/
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Kraków to jedno z najbardziej popularnych wśród turystów miast w naszym kraju

Szacuje się, że każdego lata odwiedza go parę milionów turystów, ale zapomnieć nie można o tym, że w Krakowie każdego dnia mieszka i chodzi do pracy kilkaset tysięcy obywateli. I turyści i mieszkańcy gdzieś muszą robić zakupy i sprawunku, nie można się więc dziwić, że w samym mieście zostało wybudowanych parę większych hipermarketów, funkcjonuje kilkanaście większych i mniejszych bazarów i sporo sklepów osiedlowych.
wakacje
Autor: Jon Bunting
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Miejsca, do których należy pojechać na urlop

Co robić w czasie wakacji - to problem wielu ludzi zaczynających planować wyjazd na urlop. Te dwa tygodnie, które każdemu pracownikowi się należą, powinno się wykorzystać na dobry wypoczynek. Przez to nabierze się energii i siły na kolejne miesiące, pełne pracy i codziennych obowiązków. Jeśli tylko będzie się miało taką możliwość, to najkorzystniej udać się gdzieś dalej, zostawić telefon i laptop i podczas pobytu zajmować się tylko wypoczywaniem.
Ciechocinek
Autor: grego1402
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Miejscowości uzdrowiskowe to doskonałe miejsce odprężenia na każdy czas.

Rzeczpospolita Polska jest krajem o wielu walorach geograficzono-przyrodniczych. Nasz kraj oferuje możliwość aktywnego odpoczynku nad morzem, otworem stoi wiele małych lub większych pasm górskich, swoje walory pokazują liczne akweny wodne i rzeki, jest nawet mała pustynia.
kurort
Autor: DER-MED
Na podstawie danych z: DER-MED

Kurorty oraz miejsca warte zwiedzenia u nas

Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki i do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej urokliwej miejscowości przynoszą turystom kolejne pokłady energii i okazują się niezwykłą przygodą. Świeradowski klimat jest wyjątkowy, co zgodnie przyznawane jest przez podróżujących. Niezwykłe krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz sporo zielonych tras do długich spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że niezwykle łatwo można się zakochać w tym miejscu.
Wrocław
Autor: Maciek Lulko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze rodzinne wyjazdy

Rodzinne wakacje w polskich górach to doskonały pomysł, do którego nie należy nikogo szczególnie przekonywać. Urlop to nie tylko czas na odpoczynek, ale także okazja do spędzenia czasu ze swoja rodziną razem z bliskimi. Na co dzień jesteśmy bowiem zabiegani i zajęci pracą, dlatego nierzadko zbyt mało uwagi poświęcamy temu, co najważniejsze. Rodzinne wakacje to idealny czas, by zacieśnić więzi.
góry
Autor: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Polska jest pięknym państwem - pamiętajmy o tym!

Chyba każdy kraj na Ziemi ma sporo atrakcji dla podróżnych. I nie inaczej jest, jeśli w grę wchodzi Polska. W sumie można powiedzieć, to najzupełniej subiektywna opinia, że Polska jest tym krajem, który ma sporo więcej do pokazania, niż średnia światowa.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Autor: YTONG MULTIPOR
Na podstawie danych z: YTONG MULTIPOR

Wymarzone przyjęcie weselne tylko miejscowości Brzezina

Plan wycieczki po kraju nad Wisłą nie jest taki łatwy, dlatego początek trzeba uzależnić od miejsca zamieszkania, czyli początku wyjazdu. Jeśli przyjmiemy, ze start to Wrocław, możemy wybrać się na wycieczkę po południowej Polsce. Cel: Kraków.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.