Bieszczady
nocleg
Autor: Bernhard Wintersperger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukajmy właściwego pokoju na weekend

Kiedy wybieramy się na wymarzony odpoczynek, to pragniemy nie tylko odzyskać siły, lecz także oraz jak najwięcej zobaczyć. Przez to właśnie wielu osób poszukuje takiej oferty, gdzie nie będą zmuszeni zbyt dużo opłacać za nocleg, bo wiedzą, że wtedy zostanie im więcej funduszy na pozostałe wydatki. Na szczęście jak się okazuje tanie noclegi w Bieszczadach możemy wyszukać, a co się z tym wiąże bez wątpienia nie będziemy żałować takiej decyzji.
góry
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Urlop z najmłodszymi

W okresie urlopu pewnym problemem okazują się nieraz dzieci. Nadzwyczaj w młodym wieku trudno przecież liczyć na to, by te zabrać do muzeów lub także na oglądanie zabytków licznych obiektów. Warto więc zazwyczaj tak planować wakacje, aby dzieci ani rodzice się na nich się nie zanudzili, co mimo to z reguły nie okazuje się kwestią prostą, a wręcz odwrotnie, jest to jedna z kwestii, która prawie w każdym przypadku wywołuje kłopoty.
piękny widok w górach
Autor: Péter Molnár
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Propozycje zielonych szkół dla dzieci

Nadzwyczaj atrakcyjne ostatnio są tak zwane zielone szkoły dla dzieci i młodzieży szkolnej. Urządza się je najczęściej w niezwykle urokliwych miejscowościach. Są to znane kurorty morskie, ośrodki wypoczynkowe w górach, ale też mniej znane, lecz równie interesujące miejsca. Dzieci w sposób aktywny wypoczywają na łonie przyrody, w pobliżu drzew, również nad wodą. Często wyjazd w ramach zielonej szkoły jest wyłączną sposobnością wypoczynku dla ucznia poza jego regionem.
domek - Bieszczady
Autor: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bieszczady to piękne miejsce na odpoczynek w górach

Kiedy zastanawiasz się, dokąd udać się na wakacje, być może fantastycznym pomysłem będą na przykład góry. Wycieczka w polskie góry ma właściwie same zalety – przede wszystkim jest stosunkowo niedroga. Porównując koszt wyjazdu w Bieszczady i wycieczki za granicę, zdecydowanie dojdziesz do wniosku, że dla Twojego portfela będzie znacznie lepiej wybrać pierwszą opcję. Na pewno każdy Polak był nad polskim morzem, Bieszczady jednakże wciąż pozostają miejscem, które nie jest znane przez mnóstwo osób.
Pieniny, góry
Autor: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Urlop w kraju - czy to dobry pomysł?

Polska jest państwem bardzo zróżnicowanym pod wieloma względami. O jej walorach świadczy między innymi zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu również wiele atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych ze względu na obecność jezior lub czystych rzek. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tej przyczyny Polacy mają dużo rozmaitych możliwości wykorzystywania wolnego czasu oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie często Polacy wyjeżdżają na wakacje za granicę, często nie znając w pełni piękna swojego kraju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.