Góry
Pieniny, góry
Autor: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to wspaniały masyw skalny w regionie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę decydując się na wypoczynek w górach!
Śnieżka
Autor: hr.icio
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Gdzie zatrzymać się w górach?

Mamy koniec urlopów. Pogoda robi się nieprzychylna, słońce zachodzi coraz prędzej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Należy jednak wyrwać się raz na jakiś czas z codziennego trudu na kilka dni. Nawet króciutki wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z przyszłymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są fantastyczne do krótkich wypadów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, gdy wybierzesz takie rozwiązanie i niezbędne będą porządne noclegi w górach?
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Autor: Brandon Atkinson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to doskonałe miejsce do podziwiania majestatu Tatr - nic, toteż dziwnego, że co roku coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu urlop a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na odpoczynek 2014, ferie i wakacje.
Narty, sporty zimowe
Autor: boogy_man
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Zima czy lato - odpoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w dużej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z naturą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które trzeba wziąć pod uwagę planując odpoczynek 2014!
Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Na podstawie danych z: www.flickr.pl

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Na podstawie danych z: www.flickr.pl

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

O wczasach myślimy okrągły rok. Kiedy dłużące się pochmurne dni nam doskwierają, bierzemy katalogi biur podróży i oglądamy piękne zdjęcia. Zwykle są to malownicze landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przyzwyczailiśmy się do błogiego lenistwa na plaży i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie idealny odpoczynek.
Karkonosze, Śnieżne Kotły
Autor: Anna Więckowska
Na podstawie danych z: Anna Więckowska

Karkonosze to nie tylko góry

Z badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen Polska wynika, że 48% Polaków wyjechało w tym roku na urlop. Ponad 40% badanych respondentów zdecydowało się na pobyt w górach. Oprócz popularnych Tatr i ich stolicy - Zakopanego, ankietowani wybierali karkonosze.
Góry
Autor: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jak przygotować się do wypraw górskich?

Słońce i wiosna sprzyjają aktywnym formom wypoczynku, dlatego wielu z nas wybiera się na podbój górskich szlaków. Taka wyprawa wymaga jednak dobrego przygotowania. O czym powinniśmy pamiętać?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.