Góry
Pieniny, góry
Autor: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to fantastyczny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, toteż wziąć ten region pod uwagę organizując wakacje w górach!
Śnieżka
Autor: hr.icio
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Gdzie zatrzymać się w górach?

Mamy koniec urlopów. Aura robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz prędzej. Jesień to okres powrotów do pracy i do uczelni. Warto niemniej wyrwać się raz na jakiś czas z codziennego kieratu na parę dni. Nawet króciutki wyjazd potrafi zregenerować siły do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz - góry są cudowne do krótkich wypadów nawet jesienią. Na co trzeba patrzeć uważnie, jeśli wybierzesz takie rozwiązanie i konieczne będą porządne noclegi w górach?
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Autor: Brandon Atkinson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Położona na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to znakomite miejsce do podziwiania fenomenu Tatr - nic, zatem dziwnego, że co roku coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu wczasy a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najbardziej znanego miejsca na wczasy 2014, ferie i wakacje.
Narty, sporty zimowe
Autor: boogy_man
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Zima czy lato - odpoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla niektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie różnymi atrakcjami, które należy wziąć pod uwagę planując wakacje dwa tysiące czternaście!
Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Na podstawie danych z: www.flickr.pl

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Na podstawie danych z: www.flickr.pl

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

O wczasach rozmyślamy cały rok. Gdy długie zimowe dni nam dokuczają, łapiemy za broszury agencji turystycznych i podziwiamy cudowne fotografie. Często są to bajkowe landszafty z błękitnym morzem w tle. Od lat wielką popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przyzwyczailiśmy się do błogiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany odpoczynek.
Karkonosze, Śnieżne Kotły
Autor: Anna Więckowska
Na podstawie danych z: Anna Więckowska

Karkonosze to nie tylko góry

Z badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen Polska wynika, że 48% Polaków wyjechało w tym roku na urlop. Ponad 40% badanych respondentów zdecydowało się na pobyt w górach. Oprócz popularnych Tatr i ich stolicy - Zakopanego, ankietowani wybierali karkonosze.
Góry
Autor: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jak przygotować się do wypraw górskich?

Słońce i wiosna sprzyjają aktywnym formom wypoczynku, dlatego wielu z nas wybiera się na podbój górskich szlaków. Taka wyprawa wymaga jednak dobrego przygotowania. O czym powinniśmy pamiętać?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.