zwierzęta

zwierzęta

Pomysły i sposoby na interesujące wykorzystanie wakacyjnych miesięcy, zalety wyjazdów na konne obozy.

Wakacyjne miesiące to dla dzieci i młodzieży okres beztroskiej zabawy i odpoczynku. Przez dwa wolne miesiące można zrobić rzeczywiście dużo interesujących rzeczy, jeśli tylko się miało na to ochotę. Niestety w dalszym ciągu spotyka się młodych ludzi, którzy każdą wolną chwilę będą spędzać na grach komputerowych, a przecież tyloma rzeczami można się zająć.

‚Tajemnicze przygody Kubusia’

Z okazji premiery książki Macieja Orłosia Tajemnicze przygody Kubusia Wydawnictwo Znak i Empik zapraszają wszystkie dzieci na Warsztaty Wyobraźni.
Maciej Orłoś nauczy dzieci jak przeprowadzić ciekawy wywiad, oczarować publiczność i opowiadać tak by wszyscy słuchali.
Spotkanie w formie zabawy edukacyjnej poprowadzi Jolanta Kogut
Warsztaty odbędą się 11 stycznia 2007 r. o godz.16.30 na drugim piętrze, w salonie Empik, Rynek Główny 5 w Krakowie.
Zapraszamy dzieci od 4 do 8 lat

Gdzie pojechać na wakacje

Wolny czas,w którym można podjąć wiele interesujących i pasjonujących aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Z tej przyczyny rewelacyjnym pomysłem jest rozpatrzenie wyjazdu na obóz konny. Gdy bardzo chce wyjechać na wakacje, trzeba wziąć z jasnych powodów takie czynniki, jak pieniądze, pora wyjazdu i rodzaj aktywności. Czym innym odznaczają się zwykłe wakacje w lesie, a czym innym obozy konne. W tym roku wakacje każdego mogą być inne niż zwykle. Zamiast interesować się tylko innymi państwami, warto chociaż raz zaintrygować się rodzimą fauną i florą ,a także licznymi szansami na zaskakujące przygody, może trzeba pomyśleć w tym kwartale o tym, co oferują wakacje w siodle?

Weekend w w górskich miejscowościach może być wyjątkowo udany

Udając się do Szklarskiej Poręby na wczasy znajdziemy tutaj wiele atrakcji, z jakich będziemy mieli możliwość korzystać zarówno latem jak i zimą. Miasto to położone jest niezwykle malowniczej okolicy na terenie Dolnego Śląska, niedaleko Jeleniej Góry. Uznaje się to miasto za jedno z najbardziej popularnych miasteczek wypadowych w tym regionie. Znajdziemy tutaj masę różnych hoteli i pensjonatów, od bardzo drogich do tanich.

Własny dom? Czy na pewno?

Różni ludzie często uciekają z miast, stawiają domy za miastem, otaczają się roślinami i zwierzętami, doceniają nowy styl życia, spokój, sielankową zieleń i naturę dosłownie na odległość ręki. Można kolekcjonować do woli rośliny w domu i ogrodzie. Ten obraz sielankowy nie tylko ma same zalety.